Raport CSR 2018 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Społeczna odpowiedzialność statystyki publicznej. Raport 2018. Statystyka bez barier, bo liczą się wszyscy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Raportem Społecznej Odpowiedzialności Statystyki Publicznej. Jest to pierwsza tego typu publikacja przygotowana przez Główny Urząd Statystyczny. Stanowi ona próbę zbiorczego ujęcia wartości, którymi się kierujemy w ramach społecznej odpowiedzialności statystyki publicznej. W Raporcie prezentujemy wybrane działania powiązane z ideą społecznej odpowiedzialności, podjęte przez statystykę publiczną w 2018 r.

Niniejszy raport został podzielony na sekcje tematyczne związane z ładem organizacyjnym, prawami człowieka, praktykami z zakresu pracy, zagadnieniami środowiskowymi i konsumenckimi, a także naszym zaangażowaniem w działania społeczne i rozwijanie społeczności lokalnej.

Mamy nadzieję, że Raport będzie źródłem ciekawych informacji dla naszych interesariuszy. Z uwagi na fakt, iż stawiamy pierwsze kroki w obszarze tego typu raportowania, zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat naszej publikacji. Będą to dla nas cenne sugestie na przyszłość.

Podmiot publikujący: Główny Urząd Statystyczny
Publikujący informację: Magdalena Zarodkiewicz (Departament Edukacji i Komunikacji GUS)
Publikacja informacji: 23.03.2021 08:43
Aktualizacja informacji: 12.08.2021 12:40
Sprawdź historię zmian
Do góry