Przetargi i zapytania ofertowe

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Nr Nazwa postępowania Data zamieszczenia Data składania ofert
KRK-WAD.271.3.2025
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na potrzeby Urzędu Statystycznego w Krakowie 21.11.2025
Specyfikacja warunków zamówienia 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_1_do_swz-opz.docx 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_2_do_swz_fo.doc 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_3a_do_swz_fc.doc 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_3b_do_swz_fc.doc 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_3c_do_swz_fc.doc 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_3d_do_swz_fc.doc 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_4_osw._o_niepodl.wykluczeniu_i_spel._war.udzial._.._.doc 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_5_do_swz_wykaz_osob.doc 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_6a_do_swz_wzor_umowy.doc 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_6b_do_swz_wzor_umowy.doc 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_6c_do_swz_wzor_umowy.doc 21.11.2025
krk-wad.271.3.2025_zal_6d_do_swz_wzor_umowy.doc 21.11.2025
odpowiedz_na_zapytania_wykonawcow.pdf 25.11.2025
odpowiedz_na_zapytania_wykonawcow_1.pdf 26.11.2025
Kwota na sfinansowanie zamówienia 01.12.2025
protokol_z_otwarcia_ofert.pdf 01.12.2025
Zawiadomienie o wyborze oferty 10.12.2025
KRK-WAD.271.2.2025
Zakup samochodu dostawczego typu BUS do przewozu osób i materiałów 18.11.2025
Specyfikacja warunków zamówienia 18.11.2025
krk-wad.271.2.2025_zal_1_do_swz_opz_.docx 18.11.2025
krk-wad.271.2.2025_zal_2_do_swz_fo_.doc 18.11.2025
krk-wad.271.2.2025_zal_3_do_swz_fc_.doc 18.11.2025
krk-wad.271.2.2025_zal_4_osw._o_niepodl.wykluczeniu_i_spel._war.udzial_.doc 18.11.2025
krk-wad.271.2.2025_zal_5_do_swz_wykaz_osob_.doc 18.11.2025
krk-wad.271.2.2025_zal_6_do_swz_wzor_umowy_.doc 18.11.2025
krk-wad.271.2.2025_zal_7_do_swz_osw_.docx 18.11.2025
odpowiedz_na_zapytanie_wykonawcow.pdf 20.11.2025
uniewaznienie_postepowania.pdf 26.11.2025
Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Krakowie
Autor najnowszej informacji: Dorota Piech
Publikujący najnowszą informację: Maria Konieczkowska
Wytworzenie najnowszej informacji: 25.08.2026
Publikacja najnowszej informacji: 25.08.2026 13:49
Sprawdź historię zmian
Do góry