Przetargi i zapytania ofertowe

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Nr Nazwa postępowania Data zamieszczenia Data składania ofert
KRK-WAD.271.2.2023
Adaptacja pomieszczeń na archiwum budynku Urzędu Statystycznego w Krakowie, ul. K. Wyki 3 18.04.2023 04.05.2023
Specyfikacja warunków zamówienia 18.04.2023
Aktualizacja KRK-WAD.271.2.2023_zal_3_do_swz_formularz_cenowy_fc 28.04.2023
Modyfikacja i wyjaśnienia SWZ 28.04.2023
Modyfikacja i wyjaśnienia do SWZ II 28.04.2023
Protokół z otwarcia ofert 09.05.2023
Zawiadomienie o wyborze oferty 19.05.2023
Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Krakowie
Autor najnowszej informacji: Dorota Piech
Publikujący najnowszą informację: Maria Konieczkowska
Wytworzenie najnowszej informacji: 25.08.2026
Publikacja najnowszej informacji: 25.08.2026 13:49
Sprawdź historię zmian
Do góry