Przetargi i zapytania ofertowe

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Nr Nazwa postępowania Data zamieszczenia Data składania ofert
KRK-WAD.271.5.2021
Adaptacja pomieszczeń na archiwum budynku Urzędu Statystycznego w Krakowie, ul. K. Wyki 3 – ETAP I 11.08.2021 26.08.2021
Specyfikacja warunków zamówienia 11.08.2021
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia 26.08.2021
Protokół z otwarcia ofert 26.08.2021
Zawiadomienie o wyborze oferty 08.09.2021
KRK-WAD.271.4.2021
Remont dachu budynku przy ul. Kazimierza Wyki 3 w Krakowie o powierzchni 770m² 10.08.2021 25.08.2021
Specyfikacja warunków zamówienia 10.08.2021
Protokół z otwarcia ofert 25.08.2021
Zawiadomienie o wyborze oferty 03.09.2021
KRK-WAD.271.3.2021
Remont sanitariatów wraz z pionami kanalizacyjnymi w budynku przy ul. K. Wyki 3 w Krakowie 10.08.2021 25.08.2021
Specyfikacja warunków zamówienia 10.08.2021
Protokół z otwarcia ofert 25.08.2021
Zawiadomienie o wyborze oferty 08.09.2021
Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Krakowie
Autor najnowszej informacji: Dorota Piech
Publikujący najnowszą informację: Maria Konieczkowska
Wytworzenie najnowszej informacji: 25.08.2026
Publikacja najnowszej informacji: 25.08.2026 13:49
Sprawdź historię zmian
Do góry