Menu
| Nr | Nazwa postępowania | Data zamieszczenia | Data składania ofert |
|---|---|---|---|
|
KRK-WAD.271.5.2021 |
Adaptacja pomieszczeń na archiwum budynku Urzędu Statystycznego w Krakowie, ul. K. Wyki 3 – ETAP I | 11.08.2021 | 26.08.2021 |
| Specyfikacja warunków zamówienia | 11.08.2021 | ||
| Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia | 26.08.2021 | ||
| Protokół z otwarcia ofert | 26.08.2021 | ||
| Zawiadomienie o wyborze oferty | 08.09.2021 | ||
|
KRK-WAD.271.4.2021 |
Remont dachu budynku przy ul. Kazimierza Wyki 3 w Krakowie o powierzchni 770m² | 10.08.2021 | 25.08.2021 |
| Specyfikacja warunków zamówienia | 10.08.2021 | ||
| Protokół z otwarcia ofert | 25.08.2021 | ||
| Zawiadomienie o wyborze oferty | 03.09.2021 | ||
|
KRK-WAD.271.3.2021 |
Remont sanitariatów wraz z pionami kanalizacyjnymi w budynku przy ul. K. Wyki 3 w Krakowie | 10.08.2021 | 25.08.2021 |
| Specyfikacja warunków zamówienia | 10.08.2021 | ||
| Protokół z otwarcia ofert | 25.08.2021 | ||
| Zawiadomienie o wyborze oferty | 08.09.2021 |
Metryka
Podmiot publikujący:
Urząd Statystyczny w Krakowie
Autor najnowszej informacji:
Dorota Piech
Publikujący najnowszą informację:
Maria Konieczkowska
Wytworzenie najnowszej informacji:
25.08.2026
Publikacja najnowszej informacji:
25.08.2026 13:49
Sprawdź historię zmian