Sprzątaczka w Oddziale Urzędu Statystycznego w Radomiu - zastępstwo (stanowisko poza korpusem służby cywilnej)

15.03.2023

Jesteśmy urzędem administracji rządowej. Naszym zadaniem jest wykonywanie prac na rzecz statystyki publicznej, w tym m.in. organizowanie i przeprowadzanie badań statystycznych. Od wielu lat na terenie województwa mazowieckiego realizujemy badania ankietowe za pośrednictwem ankieterów statystycznych. Aktywny udział społeczeństwa w badaniach wpływa na nasze życie i otoczenie. Jeżeli interesujesz się problematyką społeczną, ekonomiczną i gospodarczą, a ponadto lubisz pracować z ludźmi - zapraszamy do współpracy. Zatrudniamy około 430 pracowników, w tym ponad 100 ankieterów. Naszym pracownikom oferujemy przejrzyste zasady zatrudniania i wynagradzania. Zapewniamy ciekawe zadania i dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko:

Sprzątaczka

w Oddziale Urzędu Statystycznego w Radomiu

1 etat - zastępstwo

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego,
  • stabilne warunki pracy,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stałe wynagrodzenie,
  • dodatek stażowy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • pakiet socjalny.

Zakres zadań:

Utrzymywanie porządku i czystości:

  • pomieszczeń biurowych i korytarzy, w tym: odkurzanie wykładzin podłogowych, wycieranie mebli biurowych, mycie podłóg, schodów, drzwi, futryn, parapetów okiennych, mycie okien, czyszczenie żaluzji/wertykali/rolet, usuwanie śmieci i odpadów po sprzątaniu,
  • pomieszczeń i urządzeń higieniczno – sanitarnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia:  minimum podstawowego,
  • motywacji do pracy,
  • umiejętności organizacji pracy,
  • dokładności.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopię dokumentu potwierdzającego spełnienie wymagania w zakresie wykształcenia (świadectwo ukończenia szkoły),
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych do celów rekrutacji na stanowisku sprzątaczka. Brak wyrażenia zgody uniemożliwi wzięcie udziału w prowadzonym naborze.

Oferty prosimy przesłać do 24.03.2023 r. na adres:

lub

Urząd Statystyczny w Warszawie
ul. 1 Sierpnia 21, 02-134 Warszawa

Dodatkowe informacje:

Proponowane wynagrodzenie: 3421,00 zł brutto + dodatek stażowy

Zapraszamy do kontaktu: 22 464 21 84

Decyduje data stempla pocztowego lub dostarczenia oferty osobiście bądź e-mailowo. Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Warszawie
Autor informacji: Dominika Woźniak-Kaliszewska
Publikujący informację: Daniel Koźmiński