Dozorca na terenie Oddziału w Ciechanowie (stanowisko poza korpusem służby cywilnej)

14.12.2022

Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko:

DOZORCA

na terenie Oddziału w Ciechanowie – 1 etat

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego,
  • stabilne warunki pracy,
  • stałe wynagrodzenie,
  • dodatek za wysługę lat,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • pakiet socjalny,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

Ochronę i nadzór nad bezpieczeństwem siedziby Oddziału Urzędu Statystycznego w Ciechanowie, w tym:

  • pełnienie dyżurów w sposób zapewniający skuteczny poziom i ochronę mienia Oddziału przed włamaniem, kradzieżą i inną szkodą,
  • dokonywanie cyklicznych obchodów sprawdzających w obiekcie i jego otoczeniu, ewidencjonowanie informacji o przebiegu dyżuru, w tym o godzinach odbytych obchodów,
  • bieżące monitorowanie stanu obiektu, sprawdzanie stanu zaplombowanych pomieszczeń,
  • zamykanie drzwi wejściowych do budynku oraz bram wjazdowych na posesję Urzędu, włączanie i obsługa systemu alarmowego,
  • prowadzenie rejestru wydawanych i odbieranych kluczy do pomieszczeń.
  • kontrolowanie zgodności nazwisk pracowników przebywających w obiekcie po godzinach pracy z wykazem osób pracujących po godzinach (zatwierdzonym przez kierownika oddziału),
  • powiadamianie właściwych służb miejskich oraz kierownika Oddziału w przypadku zaistnienia wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu chronionego obiektu.
  • Utrzymanie czystości na terenie posesji:
  • zapewnienie bezpiecznego stanu ciągów komunikacyjnych, w tym: zamiatanie, usuwanie śniegu, posypywanie lodu piaskiem lub solą,
  • konserwacja terenów zielonych (koszenie trawników, przycinanie krzewów, podlewanie roślin).

Od kandydatów oczekujemy:

  • motywacji do pracy,
  • umiejętności efektywnej organizacji pracy,
  • komunikatywności.

Oferty: CV, list motywacyjny z oświadczeniem* zamieszczonym poniżej
prosimy przesłać do 21 grudnia 2022 r. na adres:

lub
Urząd Statystyczny w Warszawie
Oddział w Ciechanowie
ul. Nadrzeczna 1, 06-400 Ciechanów, parter pokój 103 (sekretariat)

Decyduje wpływ aplikacji do Urzędu składanych osobiście lub e-mailowo. Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Warszawie
Autor informacji: Dominika Woźniak-Kaliszewska
Publikujący informację: Daniel Koźmiński