portier w Oddziale w Koszalinie

14.05.2018

Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko

PORTIERA W ODDZIALE W KOSZALINIE

w wymiarze pełnego etatu  – umowa na okres próbny

Główne obowiązki:

  1. dozór obiektu i zgromadzonego w nim mienia,
  2. obsługa centrali telefonicznej,
  3. obsługa punktu przyjmowania sprawozdań,
  4. sprzątanie terenu przed budynkiem, pielęgnacja klombu, koszenie trawników, odśnieżanie,
  5. pomoc w drobnych pracach remontowych.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  1. wykształcenie podstawowe
  2. uczciwość, sumienność

Oferty zawierające:

  • list motywacyjny
  • cv

wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru należy składać do 21.05.2018

do sekretariatu (pokój 309)  lub listownie na adres:

Oddział Urzędu Statystycznego
w Koszalinie
al. Monte Cassino 4
75-412 Koszalin

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 094-34-76-320

Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu.

Autor informacji: Barbara Gęsikiewicz (Urząd Statystyczny w Szczecinie)
Publikujący informację: Krzysztof Makulec (Departament Informacji GUS)