informatyk w Oddziale w Koszalinie

11.08.2015

Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko:

informatyk
w Oddziale w Koszalinie

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1
Adres urzędu: Urząd Statystyczny w Szczecinie, ul. Matejki 22, 70-530 Szczecin
Miejsce wykonywania pracy: Koszalin, al. Monte Cassino 4

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • współudział w budowie i wdrożeniu baz danych /baz relacyjnych, hurtowni danych/,
  • wykonywanie prac projektowo-programistycznych związanych z realizacją opracowań statystycznych,
  • opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej do tworzonego oprogramowania,
  • analizowanie założeń programowych pod kątem technicznych i organizacyjnych możliwości ich wykonania.

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca administracyjno-biurowa, praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, praca siedząca jak i wymagająca przemieszczania się po budynku.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

Stanowisko pracy znajduje się w Oddziale Urzędu na parterze. Praca wymagająca użytkowania sprzętu biurowego ( komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka, telefon). Oświetlenie w pomieszczeniu sztuczne i naturalne. Budynek jest częściowo dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych: szerokie drzwi wejściowe , drzwi wewnętrzne i ciągi komunikacyjne. Brak pochylni przy wejściu do budynku, platformy przyschodowej,  wind. Toaleta dla osób niepełnosprawnych znajduje się na poziomie parteru.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

wykształcenie: wyższe
pozostałe wymagania niezbędne:

  • wiedza z zakresu budowy i wdrażania hurtowni danych i systemów   bazodanowych,
  • dobra znajomość systemu operacyjnego Windows,
  • dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka oprogramowania Java,
  • znajomość i praktyczna umiejętność wykorzystania oprogramowania systemowego i  narzędziowego,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość.

wymagania dodatkowe:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość języków programowania (np.: Visual Basic, Visual Basic. Net, PHP lub innych), środowiska Microsoft Visual Studio Pro 2013.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego  obywatelstwa  lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.

Kopie innych dokumentów i oświadczenia: kopie dokumentów ( zaświadczeń, certyfikatów) potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych.

Termin składania dokumentów: 10-09-2015 r.

Miejsce składania dokumentów:

Urząd Statystyczny w Szczecinie
Oddział w Koszalinie
al. Monte Cassino 4
75-412 Koszalin

koniecznie z dopiskiem - Oferta nr 4/2015

Inne informacje:

Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego). List motywacyjny i wymagane oświadczenia muszą być opatrzone datą i własnoręcznym czytelnym podpisem kandydata. Oświadczenia prosimy składać zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie http://bip.stat.gov.pl/ogloszenia/wolne-stanowiska-pracy/urzad-statystyczny-w-szczecinie/. Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu.
Kandydaci spełniający wymagania formalne o kolejnych etapach naboru zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem.
Oferty kandydatów niezatrudnionych zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru.
W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć również ich tłumaczenie na język polski dokonane przez tłumacza przysięgłego.

Dodatkowe informacje  można uzyskać pod nr tel. 94 3476320

Autor informacji: Barbara Gęsikiewicz (Urząd Statystyczny w Szczecinie)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 10.08.2015