główny specjalista w Wydziale Administracyjnym

14.04.2018

Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko

Główny specjalista
w Wydziale Administracyjnym

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Szczecin
ADRES URZĘDU: ul. Matejki 22, 70-530 Szczecin

Wymiar etatu: 0,5
Liczba stanowisk pracy: 1

WARUNKI PRACY

Praca wykonywana jest w siedzibie Urzędu na 4. piętrze oraz w terenie. Praca wymagająca użytkowania sprzętu biurowego (komputer, telefon, drukarka, kserokopiarka, niszczarka). Oświetlenie w pomieszczeniu sztuczne i naturalne. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Brak progów utrudniających wjazd wózkiem, wewnątrz budynku zapewniona jest odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych. Windy zaopatrzone są w informację głosową oraz tablice przyzywowe z oznakowaniem dla osób niewidomych. Toaleta dla osób niepełnosprawnych znajduje się na poziomie parteru.

ZAKRES ZADAŃ

  1. Opracowywanie opisu przedmiotu zamówienia robót budowlanych i zadań remontowych, projektów umów w części dotyczącej technicznej strony realizacji zamówienia, szacowanie wartości zamówienia (sporządzanie kosztorysów inwestorskich i przedmiarów robót), sporządzanie innych niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówień oraz uczestniczenie w organizacji i odbiorach wykonanych robót budowalnych.
  2. Nadzór nad prowadzonymi zadaniami inwestycyjnymi i remontowymi realizowanymi przez Urząd oraz sprawdzanie pod względem merytorycznym dokumentacji projektowych, przedmiarów, kosztorysów, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót.
  3. Administrowanie budynkami Urzędu w zakresie przeglądów i oceny ich stanu technicznego.
  4. Udział w ustalaniu potrzeb oraz opracowywaniu rocznego planu budżetu w zakresie zadań inwestycyjnych i remontowych.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Znajomość prawa budowlanego i rozporządzeń wykonawczych
  • Umiejętność kosztorysowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

  • Doświadczenie zawodowe: 2 lata przy realizacji inwestycji, remontów i w administrowaniu budynkiem
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego, finansów publicznych, zamówień publicznych, o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie: wykształcenia oraz prawa jazdy
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie uprawnień budowlanych
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 25 kwietnia 2018 r.
  • Decyduje data stempla pocztowego/osobistego dostarczenia oferty do Urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:

    Urząd Statystyczny w Szczecinie
    Wydział Kadr i Szkolenia
     ul. Jana Matejki 22
    70-530 Szczecin
    pok. nr 718 VIII piętro

    z dopiskiem oferta nr 3/2018

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

List motywacyjny i wymagane oświadczenia muszą być opatrzone datą i własnoręcznym czytelnym podpisem kandydata. Oświadczenia prosimy składać zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie http://bip.stat.gov.pl/ogloszenia/wolne-stanowiska-pracy/urzad-statystyczny-w-szczecinie/.

Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu.

Kandydaci spełniający wymagania formalne o kolejnych etapach naboru zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem.

Oferty kandydatów niezatrudnionych zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 91 459-77-03.

Nasz Urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną, czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Autor informacji: Małgorzata Arcimowicz (Urząd Statystyczny w Szczecinie)
Publikujący informację: Krzysztof Makulec (Departament Informacji GUS)