Oferty pracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

ankieter w wymiarze 7/10 etatu - umowa na okres próbny (oferta pracy - Płoty)

08.12.2015

Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko

ANKIETERA

w wymiarze  7/10  etatu – umowa na okres próbny

Główne obowiązki:

  1. Realizacja badań ankietowych wymagających przeprowadzania bezpośrednich wywiadów z  respondentami na terenie miasta i gminy Płoty
  2. Rejestrowanie danych z formularzy papierowych w systemach informatycznych

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

wykształcenie średnie

Wymagania dodatkowe:

  • min. dwa lata pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność obsługi komputera
  • systematyczność i dokładność
  • dyspozycyjność i mobilność

Oferty zawierające:

  • list motywacyjny,
  • cv

należy składać do: 18-12-2015

do pokoju 720 ( sekretariat)  lub listownie na adres :

Urząd  Statystyczny
ul. Matejki 22
70-530 Szczecin

z dopiskiem oferta pracy ankieter Płoty

lub e-mailem : m.arcimowicz@stat.gov.pl

dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 91-459-77-03

Podmiot publikujący: Główny Urząd Statystyczny
Autor informacji: Barbara Gęsikiewicz (Urząd Statystyczny w Szczecinie)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 08.12.2015
Publikacja informacji: 08.12.2015 14:56
Aktualizacja informacji: 04.05.2016 13:04
Sprawdź historię zmian
Do góry