Oferty pracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

ankieter w wymiarze 1/2 etatu - umowa na okres próbny

01.06.2015

Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko

ANKIETERA

w wymiarze 1/2 etatu - umowa na okres próbny

Główne obowiązki:

  1. Realizacja badań ankietowych wymagających przeprowadzenia bezpośrednich wywiadów z  respondentami na terenie powiatu gryfickiego.
  2. Rejestrowanie danych z formularzy papierowych w systemach informatycznych.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie średnie

Wymagania dodatkowe:

  • min. dwa lata pracy,
  • komunikatywność,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • systematyczność i dokładność.

Oferty zawierające:

  • list motywacyjny,
  • cv

 należy składać do: 26.-06-2015 r.

do pokoju 720 ( sekretariat)  lub listownie na adres :

Urząd  Statystyczny
ul. Matejki 22
70-530 Szczecin

z dopiskiem oferta pracy ankieter Gryfice

lub e-mailem : m.arcimowicz@stat.gov.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 91 459-77-03.

Podmiot publikujący: Główny Urząd Statystyczny
Autor informacji: Barbara Gęsikiewicz (Urząd Statystyczny w Szczecinie)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 22.06.2015
Publikacja informacji: 01.06.2015 14:54
Aktualizacja informacji: 10.12.2015 11:40
Sprawdź historię zmian
Do góry