Oferty pracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Operator urządzeń elektronicznych (poza korpusem służby cywilnej) w Wydziale Kadr i Szkolenia

15.05.2023

Dyrektor Urzędu Statystycznego w Łodzi

Poszukuje operatora urządzeń elektronicznych

w Wydziale Kadr i Szkolenia

Wymiar etatu: 1/1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:

  • Urząd Statystyczny w Łodzi

Zakres zadań:

  • ewidencjonowanie czasu pracy w systemie informatycznym,
  • przygotowywanie elektronicznej wersji dokumentów związanych ze stosunkiem pracy,
  • obsługa systemów kadrowych,
  • digitalizacja dokumentów,
  • przygotowywanie dokumentów do archiwizacji.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie co najmniej średnie (preferowane administracyjne),
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych: ksero, skaner, drukarka,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność współpracy,
  • umiejętność komunikacji,

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na stanowisku operator urządzeń elektronicznych*.
    * brak wyrażenia zgody uniemożliwi wzięcie udziału w prowadzonym naborze.

Rodzaj zatrudnienia i wymiar etatu:

  • umowa o pracę na okres próbny ,
  • w pełnym wymiarze czasu pracy.

Dokumenty należy składać do 26.05.2023 roku drogą elektroniczną na adres:  lub osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr telefonu 042 683-90-12.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze: 3600,00 zł + premia kwartalna + wysługa
Forma kontaktu z pracodawcą: telefonicznie pod numer telefonu: 042 683-90-12.

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Łodzi
Autor informacji: Violeta Woźniakowska
Publikujący informację: Monika Skorzybót
Publikacja informacji: 01.06.2023 14:53
Aktualizacja informacji: 01.06.2023 14:53
Sprawdź historię zmian
Do góry