Oferty pracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

starszy inspektor w Wydziale Kadr i Szkolenia

11.01.2016

Dyrektor poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

starszy inspektor
w Wydziale Kadr i Szkolenia

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi mniej niż 6%.

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1
Adres urzędu: Urząd Statystyczny w Katowicach, ul. Owocowa 3, 40-158 Katowice
Miejsce wykonywania pracy: Katowice

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz ustalaniem uprawnień wynikających ze stosunku pracy,
  • kierowanie pracowników urzędu na profilaktyczne badania medycyny pracy oraz monitorowanie przebiegu realizacji tych badań,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy zatrudnionych,
  • zakładanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe),
  • analizowanie potrzeb szkoleniowych pracowników urzędu oraz prowadzenie pełnej dokumentacji w tym zakresie.

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca administracyjno-biurowa,
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
  • użytkowanie sprzętu biurowego,
  • wyjazdy służbowe.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • praca na stanowisku biurowym, przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
  • wejście główne od strony ul. Owocowej przystosowane dla osób niepełnosprawnych,
  • budynek czterokondygnacyjny,
  • ciągi komunikacyjne nieprzystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych tylko na parterze.

Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

niezbędne

wykształcenie: średnie

doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie spraw kadrowych

pozostałe wymagania niezbędne:

  • znajomość przepisów ustawy o służbie cywilnej z aktami wykonawczymi,
  • znajomość przepisów ustawy o statystyce publicznej,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe,
  • rzetelność,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
  • komunikacja pisemna i interpersonalna,
  • współpraca,
  • orientacja na klienta/interesanta.

wymagania dodatkowe:

  • znajomość przepisów systemu ubezpieczeń społecznych

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  • kopie świadectw pracy lub kopie innych dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne doświadczenie zawodowe we wskazanym zakresie.

Inne dokumenty i oświadczenia:

  • kopie dokumentów poświadczających posiadanie kompetencji oraz kwalifikacji.

Termin składania dokumentów: 19-01-2016

Miejsce składania dokumentów:

Urząd Statystyczny w Katowicach
Wydział Kadr i Szkolenia
ul. Owocowa 3
40-158 Katowice

z dopiskiem: oferta nr 1/2016

Inne informacje:

Po upływie terminu składania dokumentów zostanie upowszechniona w Biuletynie Informacji Publicznej GUS lista kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną poinformowani o kolejnych etapach naboru. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego).

Po przeprowadzonym naborze niezwłocznie zostanie upowszechniona informacja o wyniku naboru przez umieszczenie jej w miejscu powszechnie dostępnym, Biuletynie Urzędu oraz Biuletynie Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Oferty kandydatów niezakwalifikowanych można będzie odbierać w terminie 1 miesiąca od dnia opublikowania wyników naboru. Po upływie tego czasu zostaną komisyjnie zniszczone.

Proponowane wynagrodzenie brutto ok. 2623,38 zł +  dodatek za wysługę.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 32 77 91 212.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechą prawnie chronioną.

Podmiot publikujący: Główny Urząd Statystyczny
Autor informacji: Justyna Kostecka-Gębarowska (Urząd Statystyczny w Katowicach)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 11.01.2016
Publikacja informacji: 11.01.2016 09:01
Aktualizacja informacji: 01.03.2019 11:15
Sprawdź historię zmian
Do góry