Rzemieślnik - zastępstwo (stanowisko poza korpusem służby cywilnej)

17.01.2023

Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni osobę na stanowisku:

RZEMIEŚLNIK - ZASTĘPSTWO

1 etat

Kogo poszukujemy?

Pracownika, który na zastępstwo będzie realizował:

  • drobne naprawy i konserwacje urządzeń i instalacji elektrycznych do 1 kV,
  • prace gospodarcze polegające na drobnych naprawach infrastruktury technicznej,
  • naprawy i konserwacje wyposażenia biurowego,
  • przenoszenie towarów i sprzętów.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na zastępstwo pełny etat i status pracownika państwowego,
  • stałe wynagrodzenie, dodatek za wysługę lat, dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • ruchomy czas pracy,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • pakiet socjalny - wczasy pod gruszą dla pracownika i dzieci, karta FitProfit zapewniająca dostęp do obiektów sportowych, miejsce postojowe dla samochodu lub roweru, dofinansowania do kosztów uczestnictwa w wydarzeniach kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych,
  • możliwość: skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo–Pożyczkowej, wolontariat pracowniczy, zakupu gotowych posiłków na miejscu w Urzędzie dostarczanych przez firmę cateringową.

Zakres zadań:

  • realizacja działań o charakterze technicznym i gospodarczym, w tym:

- naprawy i konserwacje urządzeń i instalacji elektrycznych do 1 kV,
- drobne naprawy i konserwacje elementów infrastruktury i wyposażenia biurowego,
- praca na wysokości powyżej 3 metrów,
- okazjonalne przenoszenie towarów i mebli.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie zasadnicze
  • trzyletniego stażu pracy na podobnym stanowisku (w obszarze obsługi technicznej),
  • posiadania uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń i instalacji elektrycznych do 1 kV;
  • podstawowej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • rzetelności i terminowości,
  • umiejętności organizacji pracy własnej.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopię dokumentu potwierdzającego spełnienie wymagania w zakresie wykształcenia (świadectwo ukończenia szkoły),
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy, np. kserokopie świadectw pracy, zaświadczenie o zatrudnieniu,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych do celów rekrutacji na stanowisku rzemieślnik specjalista. Brak wyrażenia zgody uniemożliwi wzięcie udziału w prowadzonym naborze,
  • kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadanie uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń i instalacji elektrycznych do 1 kV.

Oferty prosimy przesłać do 24.01.2023r. na adres:

lub za pomocą operatora pocztowego

Urząd Statystyczny w Warszawie,
ul. 1 Sierpnia 21,
02-134 Warszawa,

Zapraszamy do kontaktu: 22 464 21 84

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Warszawie
Autor informacji: Dominika Woźniak-Kaliszewska
Publikujący informację: Daniel Koźmiński