Rzeczoznawca/ekspert rolniczy do ocen produkcji ważniejszych upraw ogrodniczych - umowa zlecenie

14.03.2024

Dyrektor Urzędu Statystycznego w Warszawie

poszukuje kandydatów na:

rzeczoznawcę/eksperta rolnego

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Miejsce wykonywania pracy: wybrane gminy województwa mazowieckiego

Zakres zadań:

Dokonanie szacunków rolnych dot. produkcji ważniejszych upraw ogrodniczych (R-08/G, R-08/W) w zakresie:
  • powierzchni warzyw gruntowych według gatunków,
  • powierzchni warzyw spod osłon według gatunków oraz powierzchni kwiatów spod osłon,
  • powierzchni drzew i krzewów owocowych, plantacji jagodowych w sadach,
  • plonów i zbiorów ważniejszych upraw ogrodniczych na etapie wstępnym i wynikowym.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu rolnictwa,
  • znajomość przepisów ustawy o statystyce publicznej,
  • umiejętność efektywnej komunikacji interpersonalnej,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • rzetelność.

Wymagania niezbędne specjalistyczne do wykonania szacunków rolnych (R-08/G, R-08/W):

  • wiedza z zakresu produkcji upraw ogrodniczych, w szczególności: warzyw gruntowych, warzyw spod osłon, kwiatów spod osłon, drzew i krzewów owocowych, plantacji jagodowych w sadach, szacunków plonów i zbiorów upraw ogrodniczych

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy rzeczoznawcy/rachmistrza spisowego

Osoby zainteresowane pracą rzeczoznawcy/eksperta rolnego proszone

są o wypełnienie kwestionariusza oraz przesłanie na adres Urzędu Statystycznego w Warszawie

lub złożenie w kancelarii Urzędu Statystycznego w Warszawie albo sekretariacie jednego z Oddziałów Urzędu w:

Ciechanowie, Ostrołęce, Radomiu, Płocku, Siedlcach

z dopiskiem na kopercie „Rzeczoznawca/ekspert rolny”.

Termin składania dokumentów: 4 kwietnia 2024 r.

e-mail do kontaktu: rzeczoznawca_rolny@stat.gov.pl

Podmiot publikujący: US Warszawa
Autor informacji: Katarzyna Majdan
Publikujący informację: Magdalena Bzymek