portier (poza korpusem służby cywilnej)

15.12.2015

Dyrektor Urzędu Statystycznego w Warszawie
poszukuje kandydata do pracy
na stanowisko

portiera

Zatrudnienie: umowa o pracę
Wymiar etatu: 1 etat

Zakres obowiązków:

  • ochrona budynku Urzędu Statystycznego,
  • dokonywanie systematycznych obchodów wewnątrz budynku oraz posesji,
  • nadzór nad budynkiem Urzędu Statystycznego i bieżące monitorowanie jego stanu,
  • prowadzenie ewidencji zdarzeń, zadań i informacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności (praca popołudniami oraz w porze nocnej),
  • umiejętności efektywnej organizacji pracy,
  • komunikatywności.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy

przesłać na adres:

Urząd Statystyczny w Warszawie,
ul. 1 Sierpnia 21, 02-134 Warszawa

 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:
 na adres e-mail:

tel. kontaktowy 22 4642258

Autor informacji: Alicja Kozłowska (Urząd Statystyczny w Warszawie)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 15.12.2015