Oferty pracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Nabór na stanowisko magazyniera – kierowcy

26.07.2021

Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni osobę na stanowisku:

MAGAZYNIER - KIEROWCA

1 etat

Kogo poszukujemy?

Pracownika, który oprócz wykonywania prac magazynowych będzie także realizował prace transportowe.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego,
  • stałe wynagrodzenie ok. 3000 zł brutto, dodatek za wysługę lat, dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • ruchomy czas pracy,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • wykonanie badań diagnostycznych (psychotechnika – testy sprawności psychoruchowej)
  • pakiet socjalny - wczasy pod gruszą dla pracownika i dzieci, karta FitProfit zapewniająca dostęp do obiektów sportowych, miejsce postojowe dla samochodu lub roweru, dofinansowania do kosztów uczestnictwa w wydarzeniach kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych,
  • możliwość: skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo–Pożyczkowej, wolontariat pracowniczy, zakupu gotowych posiłków na miejscu w Urzędzie dostarczanych przez firmę cateringową, udziału w drużynie halowej piłki nożnej (regularne treningi).

Zakres zadań:

  • prowadzenie magazynu, w tym:

    • przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu,
    • wystawianie dokumentów zgodnych z obowiązującymi procedurami gospodarki materiałowej,
    • bieżące prowadzenie kartotek magazynowych,
    • współpraca z Wydziałem Ekonomicznym w zakresie uzgadniania stanów magazynowych;
  • realizacja potrzeb Urzędu w zakresie transportu, w tym:

    • kierowanie pojazdem służbowym o masie całkowitej do 3,5 tony (dostawczym, osobowym),
    • dokonywanie codziennej obsługi technicznej samochodu (zgodnie z instrukcją fabryczną danej marki),
    • bieżące wypełnianie kart drogowych i innej niezbędnej dokumentacji,
    • przestrzeganie obowiązujących norm zużycia paliwa,
    • dbanie o czystość pojazdu,
    • wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem pojazdu,
    • dostarczenie przewożonych materiałów do odbiorcy.

Z tytułu wykonywania ww. obowiązków pracownik ponosi odpowiedzialność materialną za powierzone mienie, tj. stan ilościowy magazynu, samochód, wyposażenie i paliwo.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego,
  • podstawowej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w kierowaniu pojazdami,
  • rzetelności i terminowości,
  • pozytywnego podejścia do klienta,
  • umiejętności organizacji pracy własnej.

Oferty: CV, list motywacyjny z oświadczeniem zamieszczonym poniżej prosimy przesłać do 31.07.2021 r. na adres:

lub

Urząd Statystyczny w Warszawie, ul. 1 Sierpnia 21, 02-134 Warszawa, tel. 22 464 20 88

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Pliki do pobrania

Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Warszawie
Autor informacji: Alicja Kozłowska
Publikujący informację: Daniel Koźmiński
Publikacja informacji: 26.07.2021 14:26
Aktualizacja informacji: 04.09.2023 11:22
Sprawdź historię zmian
Do góry