Kierowca na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego (stanowisko poza korpusem służby cywilnej)

11.01.2023

Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko:

KIEROWCA

na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego - 1 etat

Kogo poszukujemy?

Pracownika, który oprócz wykonywania prac transportowych będzie realizował prace gospodarcze polegające na drobnych naprawach infrastruktury technicznej, konserwacji i przenoszenia towarów i sprzętów.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego,
  • stałe wynagrodzenie, dodatek za wysługę lat, dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • ruchomy czas pracy,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • wykonanie badań diagnostycznych (psychotechnika – testy sprawności psychoruchowej),
  • pakiet socjalny - wczasy pod gruszą dla pracownika i dzieci, karta FitProfit zapewniająca dostęp do obiektów sportowych, miejsce postojowe dla samochodu lub roweru, dofinansowania do kosztów uczestnictwa w wydarzeniach kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych,
  • możliwość: skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo–Pożyczkowej, wolontariat pracowniczy, zakupu gotowych posiłków na miejscu w Urzędzie dostarczanych przez firmę cateringową.

Zakres zadań:

  • realizacja potrzeb Urzędu w zakresie transportu, w tym:

    • kierowanie pojazdem służbowym o masie całkowitej do 3,5 tony (dostawczym, osobowym),
    • dokonywanie codziennej obsługi technicznej samochodu (zgodnie z instrukcją fabryczną danej marki),
    • bieżące wypełnianie kart drogowych i innej niezbędnej dokumentacji,
    • przestrzeganie obowiązujących norm zużycia paliwa,
    • dbanie o czystość pojazdu,
    • transport osób,
    • wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem pojazdu,
    • dostarczenie przewożonych materiałów do odbiorcy.
  • wsparcie działań o charakterze technicznym i gospodarczym, w tym:

    • drobne naprawy i konserwacje elementów infrastruktury,
    • okazjonalne przenoszenie towarów i mebli.

Uwaga: dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń i instalacji elektrycznych do 1 kV (w tym praca na wysokości do 3 metrów);

Z tytułu wykonywania ww. obowiązków pracownik ponosi odpowiedzialność materialną za powierzone mienie, tj. samochód, wyposażenie i paliwo.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego technicznego,
  • podstawowej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • aktywnego prawa jazdy kat. B,
  • minimum 5 letniego doświadczenia w kierowaniu pojazdami,
  • rzetelności i terminowości,
  • umiejętności organizacji pracy własnej.

Oferty: CV, list motywacyjny, kopia prawo jazdy,
oświadczenie nr 1* oraz oświadczenie nr 2
zamieszczone poniżej
prosimy przesłać do 23.01.2023 r. na adres:

lub

Urząd Statystyczny w Warszawie
ul. 1 Sierpnia 21, 02-134 Warszawa
tel. 22 464 22 58

Decyduje data stempla pocztowego lub dostarczenia oferty osobiście bądź e-mailowo Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Warszawie
Autor informacji: Dominika Woźniak-Kaliszewska
Publikujący informację: Daniel Koźmiński