Ekspedytor poczty (poza korpusem służby cywilnej)

05.02.2021

Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko:

Ekspedytor Poczty -  1 etat

(poza korpusem służby cywilnej)

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego,
  • stabilne warunki pracy,
  • stałe wynagrodzenie,
  • dodatek za wysługę lat,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • pakiet socjalny,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.

Zakres zadań:

  1. Obsługa kancelaryjna w tym:
  • wysyłka poczty wychodzącej, pakowanie listów i paczek, prowadzenie rejestru wysyłanych przesyłek,
  • odbiór, rejestracja, segregowanie i roznoszenie wpływającej korespondencji (pism, sprawozdań, publikacji, gazet, czasopism i innych dokumentów),
  • frankowanie przesyłek oraz prowadzenie zestawienia rozliczeniowego wysyłanych przesyłek,
  • zgłaszanie reklamacji odebranych przesyłek oraz przesyłek niedoręczonych,
  • obsługa ksero, skanera, faxu lub innych urządzeń biurowych, przestrzeganie terminów serwisowania urządzeń.
  1. Przyjmowanie, rejestracja i przekazywanie dokumentów wpływających i wychodzących, w tym obsługa systemu elektronicznego obiegu dokumentów (ebiuro).

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • rzetelności i terminowości,
  • pozytywnego podejścia do klienta,
  • umiejętności organizacji pracy własnej.

Oferty: CV, list motywacyjny z oświadczeniem* zamieszczonym poniżej

prosimy przesłać do 19.02.2021 r. na adres:

lub

Urząd Statystyczny w Warszawie

ul. 1 Sierpnia 21, 02-134 Warszawa

tel. 22 464 22 57, 22 464 22 58

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie
lub poprzez e-mail.

*              brak wyrażenia zgody uniemożliwi wzięcie udziału w prowadzonym naborze.

Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Warszawie
Publikujący informację: Grzegorz Stępień