ankieter/ankieterka na terenie powiatu otwockiego - 1 etat - umowa na zastępstwo (poza korpusem służby cywilnej)

14.11.2016

Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni

ankietera/ankieterkę
na terenie powiatu otwockiego - 1 etat

umowa o pracę na zastępstwo (poza korpusem służby cywilnej)

Zakres zadań:

  • realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami, oraz notowań cen w placówkach handlowych i usługowych,
  • analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowań,
  • komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego,
  • dwuletniego stażu pracy potwierdzonego świadectwami pracy,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • dyspozycyjności i mobilności,
  • predyspozycji do pracy ankieterskiej, a w tym szczególnie:
  • umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • pozytywnego podejścia do klienta,
  • rzetelności i terminowości,
  • umiejętności organizacji pracy własnej,
  • radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych,
  • taktu i zachowania poufności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (na zastępstwo) na pełny etat i status pracownika państwowego,
  • dobre i stabilne warunki pracy,
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy,
  • stałe wynagrodzenie,
  • możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji,
  • dostęp do materiałów i opracowań statystycznych.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres:

Urząd Statystyczny w Warszawie
ul. 1 Sierpnia 21
02-134 Warszawa
adres mailowy:
tel. 22 464 22 57

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail. Niewykorzystane oferty po zakończeniu rekrutacji są niszczone.

Autor informacji: Alicja Kozłowska (Urząd Statystyczny w Warszawie)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 14.11.2016