ankieter na terenie powiatu pruszkowskiego (poza korpusem służby cywilnej)

20.09.2018

Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni osoby na stanowisko:

ANKIETER
na terenie powiatu pruszkowskiego - 1 etat

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego,
  • stabilne warunki pracy,
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy,
  • stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.

Zakres zadań:

  • realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami, oraz notowań cen w placówkach handlowych i usługowych,
  • analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowań,
  • komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego,
  • dwuletniego stażu pracy (ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • dyspozycyjności i mobilności,
  • predyspozycji do pracy ankieterskiej, w szczególności:
  • umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • pozytywnego podejścia do klienta,
  • rzetelności i terminowości,
  • umiejętności organizacji pracy własnej,
  • radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych,
  • taktu i zachowania poufności.

Oferty: CV, list motywacyjny z oświadczeniem zamieszczonym poniżej prosimy przesłać do 19.10.2018 r. na adres:

lub

Urząd Statystyczny w Warszawie
ul. 1 Sierpnia 21,
02-134 Warszawa
tel. 22 464 22 57

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”), Dyrektor Urzędu Statystycznego w Warszawie informuje o zasadach oraz o przysługujących Pani/Panu prawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych.

  1. Wskazanie administratora - Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Urzędu Statystycznego w Warszawie mający siedzibę w Warszawie (02-134 Warszawa), ul. 1 Sierpnia 21 – dalej „Administrator”
  2. Cele oraz podstawa prawna przetwarzania Pani/Pana danych osobowych: Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) – lit. c) RODO w związku z art. 22 1 § 1 i 2 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. 2018, poz. 917 z późn. zm.) w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko ankietera, co jest niezbędne do realizacji celów wynikających z ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz. U. 2018, poz. 997 późn. zm ).
  3. Obowiązek podania danych osobowych: Podanie przez Panią/ Pana danych osobowych jest całkowicie dobrowolne. Jednakże brak zgody na podanie danych osobowych uniemożliwi Pani/Panu wzięcie udziału w naborze.
  4. Informacje o odbiorcach Pani/Pana danych osobowych: Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom.
  5. Okresy przetwarzania danych osobowych: Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od daty publikacji ogłoszenia.
  6. Profilowanie oraz zautomatyzowane podejmowanie decyzji: Podane przez Panią/Pana dane nie będą profilowane ani też nie będą podstawą do zautomatyzowanej decyzji.
  7. Prawa osoby, której dane dotyczą: prawo dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych; prawo do żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych – w przypadku gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne; prawo do żądania usunięcia danych osobowych; prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych; prawo do przenoszenia danych osobowych; prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, w tym profilowania; prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Przekazywanie danych osobowych do podmiotów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”) lub organizacji międzynarodowych: Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom mającym siedzibę poza EOG, oraz organizacjom międzynarodowym.

Jeśli ma Pani/Pan pytania odnośnie sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną w Urzędzie za prowadzenie spraw w zakresie ochrony danych osobowych: Agata Gołąb, 22 464 22 64, e-mail:

Autor informacji: Karolina Damaschke-Florczak (Urząd Statystyczny w Warszawie)
Publikujący informację: Krzysztof Makulec (Departament Edukacji i Komunikacji GUS)