Kierownik obiektu

09.09.2021

Urząd Statystyczny w Opolu zatrudni osobę na stanowisko:

Kierownik obiektu  (poza korpusem służby cywilnej)

liczba stanowisk pracy: 1

wymiar czasu pracy: pełny etat

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego zawodowego lub wyższego technicznego
  • minimum 3-letniego stażu pracy,
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, np. w obsłudze technicznej budynków użyteczności publicznej, biurowych, przemysłowych, administracyjnych,
  • praktycznej znajomości obsługi komputera (programy Word i Excel)
  • prawo jazdy minimum kategorii B

oraz dodatkowo:

  • samodzielności i odpowiedzialności,
  • komunikatywności,
  • umiejętności budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych
  • dobrej organizacji czasu i pracy
  • znajomości podstaw prawa budowlanego
  • posiadania uprawnień G1 (E+D)

Zakres zadań:

  • Prowadzenie prac związanych z administrowaniem nieruchomościami Urzędu;
  • Utrzymanie sprawności infrastruktury technicznej obiektów;
  • Organizacja prac związanych z używaniem i utrzymaniem samochodów służbowych;
  • Prowadzenie spraw związanych z ochroną przeciwpożarową;
  • Realizowanie zakupów związanych z zaopatrzeniem Urzędu.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat od dnia 01.10.2021 r.
  • stałe wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 3.600 zł + należne dodatki
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego dla pracownika i członków rodziny,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.

Oferty: CV, list motywacyjny z zamieszczonym oświadczeniem RODO prosimy przesłać na adres:

j.kozlowska2@stat.gov.pl lub

Urząd Statystyczny w Opolu ul. Ks. Hugona Kołłątaja 5B 45-064 Opole

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Opolu
Publikujący informację: Magdalena Matyszok