Ekspert ds organizacyjno-prawnych

22.04.2021

Urząd Statystyczny w Opolu zatrudni osobę na stanowisko:
Ekspert ds. organizacyjno-prawnych

1 etat

(poza korpusem służby cywilnej)

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego- ukończone studia na kierunku prawo,
• minimum  3-letniego doświadczenia w pracy, preferowane w administracji publicznej  lub w obszarze obsługi prawnej
• łatwości komunikacji,
• znajomości organizacji i funkcjonowania służb statystyki publicznej, w tym ustawy o statystyce publicznej,
• znajomości ustawy o służbie cywilnej,
• znajomości zasad techniki prawodawczej, umiejętności tworzenia zarządzeń wewnętrznych
• znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

Zakres zadań:
• opracowywanie projektów aktów prawnych wydawanych przez Dyrektora i prowadzenie ich ewidencji,
• monitorowanie zmian przepisów prawnych, dostosowywanie wewnętrznych aktów prawnych do ww. zmian,
• opracowywanie i weryfikowanie dokumentów z zakresu zarządzania i organizacji pracy
w Urzędzie,
• realizacja zadań związanych z obsługą skarg i wniosków wpływających do Urzędu oraz korespondencji wewnętrznej Urzędu,
• realizacja czynności kontrolnych w Urzędzie,
• uczestnictwo w organizacji i realizacji spisów powszechnych oraz innych badań masowych

Zapewniamy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
• stałe wynagrodzenie, w tym dodatek za wysługę lat,
• dodatkowe wynagrodzenie roczne,
• pakiet socjalny,
• możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego dla pracownika
i członków rodziny,
• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
• przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
• możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.

Oferty: CV, list motywacyjny z zamieszczonym oświadczeniem
prosimy przesłać na adres:
j.kozlowska2@stat.gov.pl
lub
Urząd Statystyczny w Opolu
ul. Ks. Hugona Kołłątaja 5B
45-064 Opole

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Opolu
Publikujący informację: Agnieszka Fudala