Oferty pracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

ankieter (stanowisko pomocnicze poza korpusem służby cywilnej)

13.04.2018

Urząd Statystyczny w Krakowie zatrudni

Ankietera
Praca stała na pełny etat

(stanowisko pomocnicze - poza korpusem służby cywilnej)

Miejsce pracy: praca w terenie na obszarze woj. małopolskiego w szczególności powiat chrzanowski i olkuski.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami z wykorzystaniem urządzeń mobilnych lub formularzy papierowych,
  • analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowania,
  • komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego,
  • dwuletniego stażu pracy (ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
  • predyspozycji do pracy ankieterskiej, w szczególności:
    • umiejętności nawiązywania kontaktów,
    • dobrej organizacji pracy własnej,
    • dyspozycyjności i mobilności,
    • radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych,
    • rzetelności i terminowości.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego, stabilne warunki pracy,
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy,
  • stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.

Termin składania dokumentów:  do 30.04.2018 r.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: tel. 12 36 10 233

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Urząd Statystyczny w Krakowie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Podmiot publikujący: Główny Urząd Statystyczny
Autor informacji: Anna Wywiał (Urząd Statystyczny w Krakowie)
Publikujący informację: Krzysztof Makulec (Departament Informacji GUS)
Publikacja informacji: 13.04.2018 09:23
Aktualizacja informacji: 25.02.2019 11:25
Sprawdź historię zmian
Do góry