starszy statystyk do spraw realizacji badań statystycznych

22.08.2015

Dyrektor Urzędu Statystyczny w Kielcach
poszukuje kandydatów na stanowisko

starszy statystyk
do spraw realizacji badań statystycznych
w Oddziale w Sandomierzu

Adres urzędu: Urząd Statystyczny,  ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, 25-369 Kielce

Miejsce wykonywania pracy: Sandomierz, ul. Jakubowskiego 5, 27-600 Sandomierz

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%
O stanowisko pracy mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, zgodnie z przepisami art. 5 ustawy o służbie cywilnej.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przeprowadzanie kontroli logicznej i merytorycznej sprawozdań
  • gromadzenie i przetwarzanie danych
  • wstępna analiza danych

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • nie występują szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy; budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inne
Wynagrodzenie zasadnicze 1950 zł brutto + dodatek za wysługę lat

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji lub pracy biurowej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • rzetelność i terminowość
    • orientacja na cele
    • orgaizacja pracy własnej
    • umiejętność pracy w zespole
    • pozytywne podejście do klienta
    • komunikacja interpersonalna
    • radzenie sobie w sytuacjach interpersonalnych
    • umiejętność obsługi komputera (Windows, Word, Excel)

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • w przypadku osób nieposiadających obywatelstwa polskiego - kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie określenia rodzajów dokumentów potwierdzających znajomość języka polskiego przez osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, ubiegające się o zatrudnienie w służbie cywilnej
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadane obywatelstwo lub oświadczenie o posiadanym obywatelstwie

Termin składania dokumentów:

01-09-2015

Miejsce składania dokumentów:

Urząd Statystyczny
Zygmunta Wróblewskiego 2
25-369 Kielce
pokój 22 lub 23 z dopiskiem "Oferta nr 2/2015"
tel 41 2499614 lub 41 2499615

Inne informacje:

Prosimy o odniesienie się w aplikacji do wszystkich wymagań niezbędnych zawartych w ogłoszeniu, co traktowane jest na równi z oświadczeniem o ich spełnieniu. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego); list motywacyjny i oświadczenia należy podpisać własnoręcznie; powiadomieni telefonicznie lub drogą elektroniczną będą tylko zakwalifikowani kandydaci; oferty rozpatrzone negatywnie zostaną komisyjnie zniszczone po przeprowadzeniu procedury naboru.

Autor informacji: Iwona Pobocha (Urząd Statystyczny w Kielcach)
Publikujący informację: Mirosław Dziewit (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 21.08.2015