starszy statystyk do spraw organizacji badań statystycznych w Wydziale Badań Ankietowych

10.11.2015

Dyrektor poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

starszy statystyk do spraw organizacji badań statystycznych
w Wydziale Badań Ankietowych

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.  O stanowisko pracy mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, zgodnie z przepisami art. 5 ustawy o służbie cywilnej.

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1
Adres urzędu:
ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, 25-369 Kielce
Miejsce wykonywania pracy: Kielce

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przeprowadzanie kontroli logicznej i merytorycznej ankiet i formularzy pozyskanych od ankieterów w celu wyeliminowania błędów
  • weryfikacja poprawności akceptowanych błędów uznaniowych i nie uznaniowych występujących w zbiorach
  • kontrola pracy ankieterów w celu eliminacji nieprawidłowości

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera; możliwość pracy w nietypowych godzinach (dyżury oraz praca dwuzmianowa)

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: nie występują szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy; budynek jest częściowo dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Inne: Wynagrodzenie zasadnicze 1950 zł brutto + dodatek za wysługę lat

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji lub pracy biurowej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • rzetelność
    • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
    • wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe
    • komunikacja interpersonalna
    • radzenie sobie w sytuacjach stresowych
    • myślenie analityczne
    • orientacja na klienta/interesanta
    • umiejętność obsługi komputera (Windows, Word, Excel)

wymagania dodatkowe

  • znajomość zagadnień z zakresu badań ankietowych rolniczych oraz społecznych

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • w przypadku osób nieposiadających obywatelstwa polskiego - kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie określenia rodzajów dokumentów potwierdzających znajomość języka polskiego przez osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, ubiegające się o zatrudnienie w służbie cywilnej,
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadane obywatelstwo lub oświadczenie o posiadanym obywatelstwie,
  • kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego doświadczenia zawodowego.

Termin składania dokumentów: 20-11-2015

Miejsce składania dokumentów:

Urząd Statystyczny
Zygmunta Wróblewskiego 2
25-369 Kielce
pokój 22 lub 23 z dopiskiem "Oferta nr 5/2015"

Inne informacje:

Prosimy o odniesienie się w aplikacji do wszystkich wymagań niezbędnych oraz dodatkowych zawartych w ogłoszeniu, co traktowane jest na równi z oświadczeniem o ich spełnieniu. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego); list motywacyjny i oświadczenia należy podpisać własnoręcznie; powiadomieni telefonicznie lub droga elektroniczną będą tylko zakwalifikowani kandydaci; oferty rozpatrzone negatywnie zostaną komisyjnie zniszczone po przeprowadzenie procedury naboru. Przetwarzanie danych osobowych kandydatek/kandydatów jest dopuszczalne zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 2 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U 2014r. poz. 1182 ze zm.). Dane osobowe zawarte w przesłanych ofertach będą przetwarzane przez Urząd Statystyczny w Kielcach z siedzibą przy ul. Zygmunta Wróblewskiego 2 jako administratora danych w związku z procesem rekrutacji.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Autor informacji: Iwona Pobocha (Urząd Statystyczny w Kielcach)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 10.11.2015