programista w Wydziale Informatyki

25.08.2016

Dyrektor poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

programista
w Wydziale Informatyki

Miejsce wykonywanie pracy: Kielce
Adres Urzędu: Urząd Statystyczny, ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, 25-369 Kielce

Wymiar etatu: 1
Stanowiska: 1

Nabór otwarty dla cudzoziemców:  o stanowisko mogą starać się, poza  polskimi obywatelami, również cudzoziemcy.

Kandydaci muszą spełniać następujące  warunki:

  • są obywatelami państwa Unii Europejskiej lub innego państwa, którego obywatelom na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo  podjęcia zatrudnienia na terytorium Polski,
  • ich znajomość języka  polskiego jest  potwierdzona jednym z dokumentów wskazanych w rozporządzeniu w sprawie rodzajów  dokumentów potwierdzających znajomość języka  polskiego przez  osoby  nieposiadające obywatelstwa polskiego, ubiegające się o zatrudnienie w służbie  cywilnej.

WARUNKI PRACY

Praca administracyjno-biurowa przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie/ użytkowanie sprzętu biurowego/ wyjazdy  służbowe/ praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym/ wejście  główne  od strony ul. Zygmunta Wróblewskiego przystosowane dla osób  niepełnosprawnych/ węzeł  sanitarny przystosowany dla osób  niepełnosprawnych tylko na parterze.

ZAKRES ZADAŃ

  • Prowadzenie prac  projektowo-programistycznych na rzecz  całego Urzędu  w zakresie systemów informatycznych. Uczestnictwo w tworzeniu Dziedzinowch Baz Wiedzy.
  • Tworzenie  makr  do porównywania i analizy  baz systemowych na potrzeby wydziałów  branżowych.
  • Uczestnictwo w pracach związanych z obsługą informatyczną Urzędu,  administrowaniem systemami przetwarzania danych.
  • Konfigurowanie sprzętu komputerowego i prowadzenie jego serwisowania w celu utrzymania sprawności infrastruktury informatycznej.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: wyższe  informatyczne doświadczenie zawodowe: w programowaniu.
  • Umiejętność programowania w C#,  VB. NET lub w innym  języku środowiska. NET Framework.
  • Umiejętność programowania w T-SQL (tworzenie struktur danych, procedur pamiętanych, funkcji, wyzwalaczy) Umiejętność programowania baz danych MS SQL Server ( wersji 2005  lub nowszej).
  • Znajomość środowiska Visual Studio.
  • Znajomość języka  angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Rzetelność, organizacja pracy  i orientacja na osiąganie celów, wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, współpraca, komunikacja interpersonalna i pisemna, myślenie analityczne, kreatywność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów  międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo  podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  • Korzystanie z pełni praw  publicznych.
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyśle przestępstwo skarbowe.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA  NIEZBĘDNE

  • Życiorys/CV i list motywacyjny.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego /stażu pracy.
  • Oświadczenie o posiadanym obywatelstwie albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadane obywatelstwo.
  • W przypadku osób  nieposiadających obywatelstwa polskiego - kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie określenia rodzajów  dokumentów potwierdzających znajomość języka  polskiego przez  osoby  nieposiadające obywatelstwa polskiego, ubiegające się o zatrudnienie w służbie  cywilnej.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody  na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw  publicznych.
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

TERMINY I MIEJSCE  SKŁADANIA  DOKUMENTÓW

Dokumenty należy złożyć do: 04 września 2016  r.

Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty  do urzędu

Miejsce składania dokumentów:
Urząd Statystyczny w Kielcach
ul. Zygmunta Wróblewskiego 2
25-369 Kielce
Wydział Kadr i Szkolenia pokój nr 22 lub 23

z dopiskiem oferta 4/2016

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób  niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób  niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Proponowane wynagrodzenie brutto 2600  zł + dodatek stażowy.

Za ofertę spełniającą warunki  formalne uważa się ofertę zawierającą wszystkie prawidłowe oświadczenia i załączone dokumenty. Kandydatki/Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną poinformowani telefonicznie lub e-mailem o kolejnych etapach naboru. Oferty złożone po terminie oraz oferty  rozpatrzone negatywnie zostaną komisyjnie zniszczone. Do składania dokumentów aplikacyjnych zapraszamy również  osoby  niepełnosprawne.

Nasz urząd jest  pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą  uwagą bez względu na płeć,  wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Autor informacji: Iwona Pobocha (Urząd Statystyczny w Kielcach)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 25.08.2016