ekspert

19.07.2016

Ogłoszenie o zatrudnieniu nr 3/2016
Data ukazania się ogłoszenia: 19 lipca 2016 r.

Dyrektor Urzędu Statystycznego w Kielcach
poszukuje kandydatów na stanowisko

ekspert
Adres urzędu:
Urząd Statystyczny, ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, 25-369 Kielce
Miejsce wykonywania pracy: Kielce
Wymiar etatu: 1/2
Liczba stanowisk pracy: 1

Niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: wyższe,
  • doświadczenie zawodowe: 3 lata,
  • znajomość ustawy o statystyce publicznej,
  • doświadczenie w koordynacji projektów o charakterze edukacyjnym,
  • znajomość zagadnień dotyczących rozliczania finansowego projektów edukacyjnych,
  • umiejętność obsługi komputera (MS OFFICE),
  • rzetelność,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
  • umiejętność współpracy,
  • umiejętność efektywnej komunikacji pisemnej i interpersonalnej,
  • orientacja na klienta/interesanta,
  • kreatywność.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • realizacja zadań związanych z organizacją i przeprowadzeniem I edycji Olimpiady Statystycznej,
  • udział w promocji zasobów i projektów edukacyjnych statystyki publicznej ze szczególnym uwzględnieniem popularyzacji i promocji Olimpiady Statystycznej,
  • współudział w realizacji zadań w obszarze udostępniania i rozpowszechniania informacji statystycznych w tym szczególnie w zakresie prac związanych z przeprowadzeniem Olimpiady Statystycznej.

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca na czas określony od 01.09.2016 r. do 30.04.2017 r.,
  • praca  administracyjno-biurowa,
  • praca z wykorzystaniem komputera.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • nie występują szkodliwe  ani niebezpieczne warunki pracy,
  • budynek dostosowany częściowo do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Wymagane  dokumenty

  • list motywacyjny,
  • życiorys – curriculum vitae podpisany przez kandydata,
  • kserokopie świadectw pracy,
  • kserokopia świadectwa szkolnego,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.

Wymagane doświadczenie zawodowe może być również potwierdzone innym dokumentem,  niż świadectwo pracy.

Termin składania dokumentów do: 28 lipca 2016r.

Miejsce składania dokumentów:

Urząd Statystyczny
Zygmunta Wróblewskiego 2
25-369 Kielce
Wydział Kadr i Szkolenia, pokój nr 22 lub 23

z dopiskiem „Oferta nr 3/2016”

Inne informacje:

Prosimy o odniesienie się w aplikacji do wszystkich wymagań niezbędnych zawartych w ogłoszeniu, co traktowane jest na równi z oświadczeniem o ich spełnieniu. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego); list motywacyjny i oświadczenia należy podpisać własnoręcznie; powiadomieni telefonicznie lub drogą elektroniczną będą tylko zakwalifikowani kandydaci; oferty rozpatrzone negatywnie zostaną komisyjnie zniszczone po przeprowadzeniu naboru. Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: 1100zł + premia regulaminowa.
Nasz Urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Autor informacji: Iwona Pobocha (Urząd Statystyczny w Kielcach)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 19.07.2016