Oferty pracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Rzeczoznawca/ekspert rolniczy do ocen stanu upraw - umowa zlecenie

14.03.2024

Dyrektor Urzędu Statystycznego w Warszawie

poszukuje kandydatów na:

rzeczoznawcę/eksperta rolnego

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Miejsce wykonywania pracy: województwo mazowieckie

Zakres zadań:

Dokonanie szacunków rolnych dot. stanu upraw rolnych i ogrodniczych według okresowych ocen stanu upraw (R-04/G, R-04/WO, R-J/W) w zakresie:

  • przewidywanej powierzchni ziemiopłodów rolnych oraz powierzchni trwałych użytków zielonych,
  • przewidywanych strat w powierzchni zasiewów powstałych po zimie oraz w okresie wiosennym,
  • oceny stanu upraw w stopniach kwalifikacyjnych w okresie wiosennym,
  • oceny kwitnienia drzew owocowych,
  • oceny stanu upraw ozimych w okresie jesiennym.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu rolnictwa,
  • znajomość przepisów ustawy o statystyce publicznej,
  • umiejętność efektywnej komunikacji interpersonalnej,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • rzetelność.

Wymagania niezbędne specjalistyczne do wykonania szacunków rolnych i ogrodniczych (R-04/G, R-04/WO, R-J/W):

  • wiedza z zakresu okresowej oceny stanu upraw rolnych i ogrodniczych w gospodarstwach rolnych

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy rzeczoznawcy/rachmistrza spisowego

Osoby zainteresowane pracą rzeczoznawcy/eksperta rolnego proszone

są o wypełnienie kwestionariusza oraz przesłanie na adres Urzędu Statystycznego w Warszawie

lub złożenie w kancelarii Urzędu Statystycznego w Warszawie albo sekretariacie jednego z Oddziałów Urzędu w:

Ciechanowie, Ostrołęce, Radomiu, Płocku, Siedlcach

z dopiskiem na kopercie „Rzeczoznawca/ekspert rolny”.

Termin składania dokumentów: 28 marca 2024 r.

e-mail do kontaktu: rzeczoznawca_rolny@stat.gov.pl

Podmiot publikujący: US Warszawa
Autor informacji: Katarzyna Majdan
Publikujący informację: Magdalena Bzymek
Publikacja informacji: 14.03.2024 13:21
Aktualizacja informacji: 15.03.2024 07:27
Sprawdź historię zmian
Do góry