Oferty pracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Operator urządzeń elektronicznych w Oddziale w Radomiu - 0,5 etatu (stanowisko poza korpusem służby cywilnej)

27.02.2024

Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko:

OPERATOR URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH
w Oddziale w Radomiu
0,5 etatu

Zapewniamy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • ruchomy czas pracy
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • pakiet socjalny,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.

Zakres zadań:

  • Obsługa zgłoszeń użytkowników środowiska informatycznego na poziomie I linia wsparcia technicznego IT, w tym: podejmowanie, opisywanie i obsługa  zgłoszeń w środowisku wspomagającym proces zarządzania incydentami - SerwisDesk, przekazywanie wstępnie zdiagnozowanych problemów na II linię wsparcia.
  • Prowadzenie prac związanych z wyposażaniem stanowisk pracy w sprzęt teleinformatyczny i jego eksploatacją, w tym: konfigurowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania, wsparcie użytkownika końcówki klienckiej IT, współpraca z Wydziałem Informatyki w zakresie wgrywania aplikacji na komputery przenośne oraz bieżących napraw komputerów przenośnych, wyposażanie stanowisk pracy w sprzęt telefoniczny.
  • Wsparcie obsługi administracyjnej komórki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego,
  • praktycznej wiedzy z zakresu działania i konfiguracji systemów operacyjnych MS Windows 10/11, Android,
  • znajomości ustawy o statystyce publicznej,
  • znajomości ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne,
  • pozytywnego podejścia do klienta,
  • dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności komunikacji,
  • umiejętności współpracy,
  • posiadania obywatelstwa polskiego,
  • korzystania z pełni praw publicznych,
  • nieskazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Mile widziane doświadczenie zawodowe: co najmniej 6 miesięcy w obszarze obsługi informatycznej.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopię dokumentu potwierdzającego spełnienie wymagania w zakresie wykształcenia (świadectwo ukończenia szkoły),
  • kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (np. kserokopie świadectw pracy, zaświadczenie o zatrudnieniu),
  • oświadczenia o posiadaniu obywatelstwa polskiego, korzystania z pełni praw publicznych oraz nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie, że w okresie od 22 lipca 1944 r. do 31 lipca 1990 r. nie pracowałam/łem, nie pełniłam/łem służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie byłam/łem współpracownikiem tych organów
    w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.
    Brak wyrażenia zgody uniemożliwi wzięcie udziału w prowadzonym naborze.

Oferty prosimy przesłać do 05.03.2024 r. na adres:

lub

Urząd Statystyczny w Warszawie
ul. 1 Sierpnia 21, 02-134 Warszawa

lub

dostarczyć osobiście do siedziby Oddziału
ul. Planty 39/45, 26-600 Radom

Dodatkowe informacje:

Proponowane wynagrodzenie: 2 460,00 zł brutto + dodatek stażowy

Zapraszamy do kontaktu: 22 464 21 84

Decyduje data dostarczenia oferty do Urzędu (osobiście bądź e-mailowo). Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Podmiot publikujący: Urząd Statystyczny w Warszawie
Autor informacji: Dominika Woźniak-Kaliszewska
Publikujący informację: Daniel Koźmiński
Publikacja informacji: 27.02.2024 00:01
Sprawdź historię zmian
Do góry