konserwator (stanowisko poza korpusem służby cywilnej)

07.03.2018

Urząd Statystyczny w Warszawie zatrudni

konserwatora

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilne warunki pracy,
  • czas pracy od godz. 7:30 do 15:30,
  • stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny.

Zakres zadań:

  • naprawy i konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnych i grzewczych,
  • wykonywanie drobnych napraw i konserwacji wyposażenia budynków (za wyjątkiem prac przy urządzeniach i instalacjach elektrycznych i teleinformatycznych) jak: wymiana zamków w szafach i drzwiach,
  • wykonywanie drobnych robót budowlanych,
  • praca związana z wykonywaniem robót na wysokości.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia, min. zawodowego o specjalności monter instalacji wodno-kanalizacyjnej lub instalacji i urządzeń sanitarnych,
  • dwuletniego stażu pracy (ogółem) potwierdzonego świadectwami pracy,
  • dyspozycyjności.

Oferty: CV, list motywacyjny z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru prosimy przesłać do 31.03.2018 r. na adres:   lub Urząd Statystyczny w Warszawie ul. 1 Sierpnia 21, 02-134 Warszawa tel. 22 464 20 77.

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Niewykorzystane oferty po zakończeniu rekrutacji zostaną zniszczone.

Autor informacji: Alicja Kozłowska (Urząd Statystyczny w Warszawie)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 07.03.2018