ankieter na terenie powiatu stargardzkiego

06.10.2017

Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko

ANKIETERA
w wymiarze  pełnego  etatu – umowa na okres próbny

Główne obowiązki:

  1. Notowanie cen towarów i usług w wytypowanych placówkach handlowych na terenie miasta Stargard.
  2. Realizowanie badań ankietowych na terenie powiatu stargardzkiego wymagających przeprowadzenia bezpośrednich wywiadów z respondentami, przy wykorzystaniu urządzenia mobilnego lub formularzy papierowych.
  3. Analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowania.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • wykształcenie średnie

Wymagania dodatkowe:

  • min. dwa lata pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność obsługi komputera
  • systematyczność i dokładność
  • dyspozycyjność i mobilność

Oferty zawierające:

  • list motywacyjny
  • cv

 należy składać do: 16.10.2017 r.

do pokoju 718,  listownie na adres :

Urząd  Statystyczny w Szczecinie
Ul. Matejki 22
70-530 Szczecin

z dopiskiem oferta pracy ankieter Stargard

lub e-mailem : m.arcimowicz@stat.gov.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 91-459-77-03

Autor informacji: Barbara Gęsikiewicz (Urząd Statystyczny w Szczecinie)
Publikujący informację: Krzysztof Makulec (Departament Informacji GUS)