sprzątaczka w Wydziale Administracyjnym

06.10.2017

Dyrektor Urzędu Statystyczny w Kielcach

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

sprzątaczki
w Wydziale Administracyjnym

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 3

Miejsce wykonywania pracy: biuro Urzędu przy ul. Zygmunta Wróblewskiego 2 w Kielcach

Adres urzędu: Urząd Statystyczny, ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, 25-369 Kielce

Niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie: minimum podstawowe
  • rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • kultura osobista

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku :

  1. utrzymanie właściwej czystości w przydzielonych pomieszczeniach Urzędu
  2. dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia pracy, materiały i użytkowanie ich zgodnie z przeznaczeniem

Warunki zatrudnienia:

  1. praca na okres próbny z możliwością przedłużenia umowy
  2. praca na miejscu
  3. zatrudnienie w systemie podstawowym - pracownicy zatrudnieni przy sprzątaniu pracują codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 1230
    do 2030

Wymagane  dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • życiorys – curriculum vitae podpisany przez kandydata,
  • kserokopie świadectw pracy,
  • kserokopia świadectwa szkolnego,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.

Dokumenty aplikacyjne w formie pisemnej należy składać do 17 października 2017 r. w Urzędzie Statystycznym w Kielcach ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, 25-369 Kielce Wydział Kadr i Szkolenia pokój nr 22 lub 23 lub przesłać pocztą na w/w adres Urzędu w terminie nie późniejszym niż termin składania ofert tj. 17 października 2017r. z dopiskiem „Ogłoszenie o naborze  nr 7/2017”. Doświadczenie zawodowe może być również potwierdzone innym dokumentem,  niż świadectwo pracy.

Inne informacje:

  • Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: 1800,00 zł + premia regulaminowa.
  • Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną poinformowani za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie o kolejnym etapie naboru.
  • Prosimy o dokładne sprawdzanie czy Państwa aplikacje zawierają komplet wymaganych dokumentów, zgodnych z treścią ogłoszenia.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Autor informacji: Iwona Pobocha (Urząd Statystyczny w Kielcach)
Publikujący informację: Krzysztof Makulec (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 06.10.2017