operator urządzeń elektronicznych w Wydziale Realizacji Badań

09.11.2017

Dyrektor Urzędu Statystycznego
poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

operator urządzeń elektronicznych
w Wydziale Realizacji Badań

Adres urzędu: Urząd Statystyczny, ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, 25-369 Kielce
Miejsce wykonywania pracy: biuro Urzędu przy ul. Zygmunta Wróblewskiego 2 w Kielcach

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 2

Niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: minimum średnie
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
  • znajomość zagadnień z zakresu statystyki i badań statystycznych,
  • znajomość ustawy o statystyce publicznej,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • rzetelność i terminowość.

Wymagania dodatkowe:

  • organizacja własnej pracy,
  • komunikacja oraz umiejętność współpracy.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • udział w realizacji badań statystycznych,
  • rejestracja sprawozdań i współpraca z jednostkami sprawozdawczymi,
  • kontrola logiczna i rachunkowa sprawozdań.

Warunki zatrudnienia:

  • praca na czas określony z możliwością przedłużenia umowy,
  • praca administracyjno-biurowa.

Wymagane  dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • życiorys – curriculum vitae podpisany przez kandydata,
  • kserokopie świadectw pracy,
  • kserokopia świadectwa szkolnego,

Dokumenty aplikacyjne w formie pisemnej zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji należy składać do 18 listopada 2017 r. w Urzędzie Statystycznym w Kielcach ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, 25-369 Kielce Wydział Kadr i Szkolenia pokój nr 22 lub 23 lub przesłać pocztą na w/w adres Urzędu w terminie nie późniejszym niż termin składania ofert tj. 18 listopada 2017r.  z dopiskiem „Ogłoszenie o naborze nr 9/2017”. Doświadczenie zawodowe może być również potwierdzone innym dokumentem,  niż świadectwo pracy.

Inne informacje:

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: 2100,00 zł + premia regulaminowa.
Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną poinformowani za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie o kolejnym etapie naboru.
Prosimy o dokładne sprawdzanie czy Państwa aplikacje zawierają komplet wymaganych dokumentów, zgodnych z treścią ogłoszenia i są własnoręcznie podpisane.

Nasz Urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Autor informacji: Iwona Pobocha (Urząd Statystyczny w Kielcach)
Publikujący informację: Krzysztof Makulec (Departament Informacji GUS)