programista do spraw obsługi informatycznej w Wydziale Informatyki

21.05.2015

Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko

programista do spraw obsługi informatycznej
w Wydziale Informatyki

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów, ul. Jana III Sobieskiego 10

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Projektowanie i programowanie systemów informatycznych.
  • Prowadzenie i aktualizacja oprogramowania i dokumentacji oraz archiwizacja danych w zakresie powierzonych części oprogramowania.
  • Współdziałanie w udostępnianiu i upowszechnianiu wyników w zakresie przetwarzanych danych w  systemach informatycznych.
  • Udzielenie wsparcia użytkownikom aplikacji w zakresie ich funkcjonalności.

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • Praca w siedzibie Urzędu.
  • Praca przy komputerze.
  • Wykonywanie zadań pod presją czasu.
  • Możliwe delegacje poza miejscowość, w której znajduje się siedziba Urzędu.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • Narzędzia pracy - komputer i sprzęt biurowy.
  • Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu.
  • Utrudnienia w poruszaniu się po budynku – brak wind.

Inne: przed budynkiem brak podjazdu dla wózków inwalidzkich

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

niezbędne:

wykształcenie: wyższe informatyczne

pozostałe wymagania niezbędne:

doświadczenie zawodowe:  1 rok doświadczenia zawodowego w dziedzinie programowania

  • Praktyczna znajomość języka  programowania Java
  • Znajomość środowiska Eclipse lub IntelliJ
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, rzetelność i terminowa realizacja zadań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Orientacja na cele
  • Umiejętność doskonalenia zawodowego
  • Inicjatywa i umiejętność poszukiwania informacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość ustawy o statystyce publicznej, ustawy o ochronie danych osobowych i ustawy o służbie cywilnej

wymagania dodatkowe:

  • Znajomość JavaScript, jQuery, HTML5
  • Znajomość Play Framework, Scala
  • Znajomość C#, ASP.NET
  • Znajomość WebServices
  • Znajomość  AJAX, CSS3
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, np. MS SQL Server
  • Znajomość Subversion lub Git oraz Maven lub Gradle

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadane obywatelstwo lub oświadczenie o posiadanym obywatelstwie.

Termin składania dokumentów: 03-06-2015

Miejsce składania dokumentów:

Urząd Statystyczny w Rzeszowie
ul. Jana III Sobieskiego 10
35 – 959 Rzeszów

z dopiskiem „Oferta pracy nr 5/2015”

Inne informacje:

Dokumenty aplikacyjne mogą być składane tylko w formie pisemnej w sekretariacie Urzędu lub za pośrednictwem poczty.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani telefonicznie o terminie kolejnego etapu rekrutacji. Oferty złożone po terminie (decyduje data stempla pocztowego) oraz oferty kandydatów, którzy nie zostali zakwalifikowani zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru.

Wymagane oświadczenia muszą być własnoręcznie podpisane.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 17 8535210 wewn. 304 lub 305.

Autor informacji: Stanisław Hady-Głowiak (Urząd Statystyczny w Rzeszowie)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 21.05.2015