informatyk do spraw obsługi informatycznej w Oddziale w Krośnie

10.06.2015

Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko

informatyk
do spraw obsługi informatycznej
w Oddziale w Krośnie

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy: Krosno, ul. Bieszczadzka 5

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Wdrażanie nowych systemów informatycznych badania oraz utrzymywanie tych systemów w ciągłej gotowości do pracy.
  • Odpowiedzialność za użytkowanie i stan techniczny okablowania strukturalnego Urzędu.
  • Konfiguracja i nadzór techniczny nad funkcjonowaniem komputerów, drukarek w Urzędzie.
  • Udzielanie wsparcia użytkownikom systemów informatycznych.
  • Odbiór techniczny nowego sprzętu informatycznego oraz ocenianie przydatności sprzętu do użytkowania.
  • Wykonywanie badań ankietowych w terenie w charakterze ankietera uzupełniającego.

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca w Oddziale terenowym Urzędu.
  • Praca przy komputerze.
  • Wykonywanie zadań pod presją czasu.
  • Możliwe delegacje poza miejscowość, w której znajduje się Oddział terenowy Urzędu.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • Narzędzia pracy - komputer i sprzęt biurowy.
  • Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu.
  • Budynek Oddziału w Krośnie jest częściowo dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych - w budynku znajdują się windy.
  • Brak toalet dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Inne:

Przed budynkiem brak podjazdu dla wózków inwalidzkich

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

niezbędne:
wykształcenie:
wyższe informatyczne

pozostałe wymagania niezbędne:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Rzetelność i terminowość.
  • Orientacja na cele.
  • Dobra organizacja własnej pracy.
  • Umiejętność doskonalenia zawodowego.
  • Umiejętność współpracy.
  • Inicjatywa.
  • Umiejętność poszukiwania informacji.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność radzenia sobie z presją.
  • Umiejętność myślenia analitycznego.
  • Znajomość Windows Serwer 2012R2, 2008R2 i 2003.
  • Znajomość Microsoft Exchange 2010.
  • Znajomość Usługi Windows np. DNS, DHCP.
  • Znajomość konfiguracji sprzętu informatycznego.
  • Znajomość zagadnień sieci LAN.
  • Znajomość ustawy o statystyce publicznej.
  • Znajomość ustawy o ochronie danych osobowych.
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej.

wymagania dodatkowe:

  • Znajomość środowiska SQL Serwer 2008, baz danych.
  • Umiejętność pisania/tworzenia skryptów administracyjnych (batch, Powershell).
  • Znajomość zagadnień ustawy prawo zamówień publicznych.
  • Doświadczenie 1 rok w pracy z siecią LAN.
  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadane obywatelstwo lub oświadczenie o posiadanym obywatelstwie .

Termin składania dokumentów: 23-06-2015

Miejsce składania dokumentów:

Urząd Statystyczny w Rzeszowie
ul. Jana III Sobieskiego 10
35-959 Rzeszów

z dopiskiem „Oferta pracy nr 6/2015”

Inne informacje:

Dokumenty aplikacyjne mogą być składane tylko w formie pisemnej w sekretariacie Urzędu lub za pośrednictwem poczty.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani telefonicznie o terminie kolejnego etapu rekrutacji. Oferty złożone po terminie (decyduje data stempla pocztowego) oraz oferty kandydatów, którzy nie zostali zakwalifikowani zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru.

Wymagane oświadczenia muszą być własnoręcznie podpisane.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 17 8535210 wewn. 304 lub 305.

Autor informacji: Stanisław Hady-Głowiak (Urząd Statystyczny w Rzeszowie)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 09.06.2015