Oferty pracy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

główny specjalista do spraw programowania w Wydziale Informatyki

08.12.2016

Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko

główny specjalista
do spraw programowania
w Wydziale Informatyki

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%

Ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej.

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy:
Rzeszów, ul. Jana III Sobieskiego 10

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Programowanie aplikacji oraz systemów informatycznych oraz tworzenie oprogramowania wspomagającego pracę wydziałów Urzędu.
  • Udoskonalanie i modyfikacja kodów źródłowych aplikacji w zakresie powierzonych części oprogramowania oraz zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa aplikacji.
  • Tworzenie i archiwizowanie dokumentacji oprogramowania oraz opracowywanie instrukcji obsługi dla użytkowników.
  • Testowanie wytworzonych aplikacji.
  • Współdziałanie w udostępnieniu i upowszechnianiu wyników poprzez realizację zamówień zleceniodawców zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie powierzonych systemów.

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • Praca w siedzibie Urzędu.
  • Praca przy komputerze.
  • Wykonywanie zadań pod presją czasu.
  • Możliwe krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • Narzędzia pracy - komputer i sprzęt biurowy.
  • Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu.
  • W budynku znajduje się winda.

Inne:

Przed budynkiem od strony ul. Kopernika znajduje się winda dla wózków inwalidzkich.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

niezbędne:
wykształcenie: wyższe informatyczne
doświadczenie zawodowe:
w branży informatycznej m.in. programowaniu obiektowym
pozostałe wymagania niezbędne:

  • Rzetelność.
  • Zorientowanie na osiąganie celów oraz dobra organizacja własnej pracy.
  • Umiejętność współpracy.
  • Umiejętność komunikacji interpersonalnej i pisemnej.
  • Umiejętność myślenia analitycznego.
  • Kreatywność.
  • Wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie instrukcji technicznych i rozumienie literatury przedmiotu.
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego z wymienionych języków programowania: C#, Java.
  • Znajomość języka SQL.
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych.
  • Znajomość ustawy o statystyce publicznej.
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej.
  • Znajomość ustawy o ochronie danych osobowych.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość JavaScript, jQuery, HTML5.
  • Znajomość CSS3.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa

Termin składania dokumentów: 16-12-2016 r.

Miejsce składania dokumentów:

Urząd Statystyczny w Rzeszowie
ul. Jana III Sobieskiego 10
35 – 959 Rzeszów

z dopiskiem „Oferta pracy nr 8/2016”

Inne informacje:

Dokumenty aplikacyjne mogą być składane tylko w formie pisemnej w sekretariacie Urzędu lub za pośrednictwem poczty.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani telefonicznie o terminie kolejnego etapu rekrutacji. Oferty złożone po terminie (decyduje data stempla pocztowego) oraz oferty kandydatów, którzy nie zostali zakwalifikowani zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru.

Wymagane oświadczenia muszą być własnoręcznie podpisane.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 17 8535210 wewn. 304 lub 305.

Podmiot publikujący: Główny Urząd Statystyczny
Autor informacji: Stanisław Hady-Głowiak (Urząd Statystyczny w Rzeszowie)
Publikujący informację: Alicja Koszela (Departament Informacji GUS)
Wytworzenie informacji: 07.12.2016
Publikacja informacji: 08.12.2016 08:00
Aktualizacja informacji: 07.07.2017 13:03
Sprawdź historię zmian
Do góry